FEDERASYONUMUZUN 6. OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI ANKARA’DA YAPILDI

09 Kasım 2019 Cumartesi günü saat 10.30’da SGK Naci Şahin Konferans Salonu, Mithatpaşa Caddesi No:7 Sıhhıye/ANKARA adresinde yapılan genel kurula federasyona bağlı derneklerden delegeler katıldı.

Ankara, İstanbul, İzmir, Konya, Mersin, Şanlıurfa, Kocaeli, Adana, Eskişehir ve daha bir çok ilden katılan delegeler gün boyu toplantıyı sürdürerek önümüzdeki 3 yıl süre ile federasyon yönetiminde görev alacak başkan ve yöneticilerini seçti. Genel kurul ,göreve gelen yeni kadroya önümüzdeki süreçte yapılması gereken çalışmalar için yönlendirmede bulundu. Çok seviyeli ve verimli geçen genel kurulda şahsımı ve arkadaşlarımı yeni dönemde yönetici olarak tayin eden genel kurul üyelerimize teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum. Bizler de bu büyük aile içinde üzerimize düşen görevi en iyi şekilde yapmaya çalışacağız.

Genel kurulumuzda bizleri yalnız bırakmayan konfederasyon başkan ve yönetim kurulu üyelerimize, siyasi parti temsilcilerine ayrıca, sayın Yıldıray Çınar’a çok teşekkür ediyorum.                          Haldun KIRKIK (FEDERASYON BAŞKANI)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir